Yaklaşık bir yıllık bir hazırlık sürecinin ardından Sendikamızın çalışmalarını sektörümüzdeki yenilik ve gelişmeleri duyurduğumuz SEİS Aktüel dergisi yayın hayatına başladı. Derginin ilk sayısına ulaşmak için tıklayın.

SEİS Aktüel, Kamu Kurumlarının tıbbi cihaz sektörünü ilgilendiren yasal düzenlemeleri , meslektaşlarımızın pazara sunduğu ürün ve yenilikleri, sağlık teknoloji ve sanayi politikalarına yönelik gelişmeleri takip ederek sektör paydaşlarına iletmeyi misyon edinen sektörel bir yayın olma hedefiyle yola çıktı.

İlk sayımızda, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Dr.Hakkı Gürsöz ile yaptığımız röportaj, Bama Teknoloji’nin “engellere meydan okuyan” yürüme robotları, Bıçakçılar Laboratuvarı’nın kalite standartları yüksek test ve analizleri, Akademisyen Köşesi’nde Sağlık Teknolojileri Değerlendirme yazısı ile Prof. Dr. Jülide Yıldırım,  Sermaye Şirketleri ve Elektronik İşlemler konusunda yazdığı Hukuki Bakış köşesiyle Av. Metin Kayaçağlayan  yer aldılar.

SEİS Aktüel  ilk sayısında 1500 adet basılarak ilgili Bakanlık ve Müsteşarlıklar, Kamu ve Üniversite Hastaneleri ,SGK, TİTCK , TKHK , Genel Sekreterlikler ve Mali Başkanlıklar, Satın Almalar ,Sivil Toplum Kuruluşları , Medikal Firmalar ve Zincir Hastanelere gönderilmiştir.

Her sayısında farklı bir konseptle 3 ayda bir yayınlanan 64 sayfalık renkli bir dergi olarak tasarlanan SEİS Aktüel’in sadece 16 sayfası reklam ve ilanlar için ayrılmıştır. Dergimizde üye firmalarımızın tıp teknolojileri ile ilgili ulusal/uluslararası başarı öyküleri, tasarım ödülleri, innovatif ve teknolojik üretimleri gibi haber ve makalelere de ücretsiz olarak yer verilecektir.
SEİS Aktüel dergisine reklam vermek için bizlerle seis@seis.org.tr adresinden ya da 0312 430 65 63 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Alanları Mecralar Birim Fiyat (TL) / Sayı
1.seçenek: 1.Forma (1-16 sayfalar) 1.250,00TL (KDV Hariç)
2.seçenek: 2.3.4.Formalar (17-64 sayfalar) 1.000,00TL (KDV Hariç)
3.seçenek: Ön Kapak İçi 2.000,00TL (KDV Hariç)
4.seçenek: Ön Kapak Sonrası ilk ilan 2.000,00TL (KDV Hariç)
5.seçenek: Arka İç Kapak 2.000,00TL (KDV Hariç)
6.seçenek: Arka Dış Kapak 3.000,00TL (KDV Hariç)

SEİS Aktüel dergimizde reklam vererek yer almak isteyen üyelerimize öncelik tanınarak yukarıda belirtilen birim fiyatlardan %10 özel indirim uygulanacaktır.

İlgili Etiketler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam