Kamu Ve Özel Sağlık İşletmelerinde Satın Alma, Tedarik Zinciri, Lojistik, Stok, Depo Ve Taşınır Yönetimi Kitabı Çıktı

  1. Ana Sayfa
  2. Duyuru & Etkinlikler
  3. Kamu Ve Özel Sağlık İşletmelerinde Satın Alma, Tedarik Zinciri, Lojistik, Stok, Depo Ve Taşınır Yönetimi Kitabı Çıktı

“Kamu ve Özel Sağlık İşletmelerinde Satın alma, Tedarik Zinciri, Lojistik, Stok, Depo ve Taşınır Yönetimi” kitabı gerek kamu gerekse özel sektör sağlık profesyonellerine bir rehber niteliğinde hazırlanmıştır.

Sağlık sektörü ile ilgili yayımlanmış birçok kaynak kitap, ulusal ve uluslararası makale, analiz ve araştırmaları bulunan on yıla yakın Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı yapan ve halen Kamu İhale Kurulu üyesi olarak görev yapmakta olan Mehmet Atasever tarafından yazılan çalışmada, A’dan Z’ye satın alma, tedarik, lojistik, stok, depo ve taşınır yönetimi işlemleri güncel mevzuata ve pratik işleyişe göre yirmi ayrı başlıkta anlatılmıştır. Ayrıca kitabın son bölümünde yetmiş beş adet güncel Kamu İhale Kurulu kararlarına da yer verilerek konunun daha iyi anlaşılması hedeflenmiştir.

Kitaplara Nobel Kitap’tan ulaşılabilir.

https://www.nobelkitap.com/kamu-ve-ozel-saglik-isletmelerinde-satinalma-tedarik-zinciri-lojistik-stok-depo-ve-tasinir-yonetimi-401678.html

Tel: 0(312) 418 20 61 Fax: 0(312) 418 30 20

Satın Alma: esatis@nobelkitap.com

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et