Bayram Öncesi Sektörümüze Yapılacak Olan Ödeme için Teşekkür Yazısı

  1. Ana Sayfa
  2. Duyuru & Etkinlikler
  3. Bayram Öncesi Sektörümüze Yapılacak Olan Ödeme Için Teşekkür Yazısı

Sağlık Sektörünün önemli yükünü taşıyan tıbbi cihaz sektörünün alacaklarının tahsil edilmesinde sendikamız, birçok girişim yaparak çözüm üretmeye gayret etmiş, bu konuda ilgili paydaşların sorunlara sahip çıkmaları noktasında değerli katkılarını almaktan geri durmamıştır.

Bu gayret ve anlayışla SEİS Başkanı ve Sağlık endüstrisi platformumuzun değerli paydaşları TÜMDEF, ORDER, SADER ve ARTED başkanları sektörümüzün diğer temsilcilerine üyelerimiz adına teşekkür eder iken, Tıbbi Cihaz Sektörünün Kurban Bayramı öncesinde alacaklarını tahsil noktasında desteklerini esirgemeyen;

Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat ALBAYRAK’a,

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet ERDEM’e

TOBB Başkanı Sayın Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’na

ATO Başkanı Sayın Gürsel BARAN’a

ayrı ayrı teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyorum. Bayram öncesi alacaklarını tahsil edecek olan Sektörümüze de hayırlı olmasını temenni ediyor, ödemeler konusunda sektörümüzü daha makul bir noktaya taşıma çalışma ve gayretlerimizin devam edeceğini bir kez daha ifade ediyoruz.

Saygılarımızla,

Tünay ŞAHİN

Genel Sekreter

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et